سوت کارت چیست ؟


سوت کارت

Whistle Card Holder

( سوت کارت )

معرفی محصول

شرکت فانوس پارس ایرانیان، اقدام به تولید محصولی با نام سوت کارت نموده است.کارایی این محصول محافظت و نگهداری از کارت های  ATM بانکی، کارت های اعتباری، کارت های خرید  و کارت هوشمند سوخت خودرو می باشد.

سوت کارت 

این محصول از صدمه دیدن کارت در موارد مختلف جلوگیری می کند. معیوب شدن کارت های بانکی عمدتا یه دلیل ضربه، خط و خش و به خصوص مجاورت این کارت ها با وسایل الکترونیکی دیگر مانند تلفن های همراه است، قرار دادن این کارت ها در جا کارتی سوت کارت از این آسیب دیده گی ها جلوگیری کرده مانع خراب شدن کارت به دلیل امواج الکتریکی و تلفن های همراه می شود. همچنین با ایجاد صدای هشدار دهنده در فواصل زمانی متناوب ، توجه صاحب کارت را به برداشتن کارت از دستگاه کارت خوان جلب کرده و از فراموش نمودن کارت جلوگیری می نماید. این صدای هشدار فقط زمانی قطع می گردد که کارت مجدداً در جای خود قرار گیرد.

سوت کارت

کاربرد تبلیغاتی

یکی دیگر از ویژگی های این محصول استفاده تبلیغاتی آن می باشد. با توجه به قیمت مناسب و استفاده وسیع این محصول ، شرکت ها و سازمان ها می توانند آرم و نشان تجاری خود را به عنوان تبلیغات روی محصول سفارش دهند و از این محصول به عنوان یک ابزار تبلیغاتی استفاده نمایند .

سوت کارت

محصولی استثنایی جهت تبلیغات شرکت ها به مناسبت عید نوروز  Wink

قیمت :  با چاپ لوگوی شرکت - هر عدد ( فقط 2000 تومان) 

در صورت سفارش بیش از 1000 عدد : (فقط 1000 تومان)

در صورت تمایل باشماره تلفن 09386021259یا email : pmc@pf-isatis.com تماس حاصل فرمایید.

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 5 اسفند 1388    | توسط:    | طبقه بندی: فروشگاه اینترنتی،     | نظرات()